Dom na sprzedaż Grabówka (gw), Grabówka

4 pokoje
134.00 m²
4 164,18 zł/m2
CEN-DS-2898
Oblicz ratę kredytu

558 000 zł

Dom na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty CEN-DS-2898
Powierzchnia 134,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 895 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 22,00 m²
Liczba pokoi 4
Liczba sypialni 3
Rodzaj domu wolnostojący
Technologia budowlana bloczki ceramiczne
Standard
Liczba pięter w budynku 1
Wymiary działki 24x36 m
Garaż wiata
Okna PCV 3 szyby, ciepły montaż
Instalacje brak
Balkon taras
Liczba balkonów 1
Liczba tarasów 1
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Pokrycie dachu dachówka
Pozwolenie na użytkowanie vir_pozwolenienauzytkowanie_brak
Stan budynku do wykończenia
Ogrodzenie działki brak
Rok budowy 2026
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Glazura łazienki bez glazury
Podłoga łazienki wylewka
Liczba WC 2
Liczba przedpokoi 1
Podłoga przedpokoi wylewka
Wojciech

Wojciech

Doradca ds. nieruchomości (agent)

Napisz wiadomość 55 Ofert

Opis nieruchomości

Na sprzedaż oferujemy dom w stanie surowym zamkniętym, realizowany w ramach kameralnej inwestycji położonej w spokojnej, zielonej okolicy w miejscowości Grabówka, w niewielkiej odległości od Białegostoku, z szybkim i wygodnym dojazdem do centrum miasta.

Nieruchomość posadowiona jest na kształtnej działce o powierzchni 895 m², co zapewnia komfortową przestrzeń wokół budynku oraz szerokie możliwości aranżacji ogrodu i strefy wypoczynkowej. Dojazd do posesji odbywa się drogą wewnętrzną – w cenie zawarty jest udział w drodze.